Nevşehir Taksi

Hakkımızda

Nevşehir Taksi

Nevşehir Taksi – www.nevsehir-taksi.com sizlere en kısa sürede en iyi hizmeti vermek için kurulmuş bir taksi durak sitesidir.

Nevşehir bölgesinde Taksiye ihtiyacınız olduğunda anında bize ulaşmak isterseniz bizimle direk iletişime geçebilir ve en yakın yere taksinizi çağırabilirsiniz.

Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi Merkez durağımız olmak üzere ; Şehir Merkezi, 2000 Evler, Terminal (Adnan Menderes Şehirler Arası Otobüs Terminali), Nevkur Mahallesi, 350 Evler Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Yeni Mahalle ve Tüm Nevşehir sınırlarına hizmet vermekteyiz.

Göreme’de Taksiye ihtiyacınız mı oldu, Uçhisar’da Taksiye ihtiyacınız mı oldu, Ürgüp’te Taksiye ihtiyacınız mı oldu, Ortahisar’da Taksiye ihtiyacınız mı oldu, Avanos’ta Taksiye ihtiyacınız mı oldu, Göre’de Taksiye ihtiyacınız mı oldu, Kaymaklı’da Taksiye ihtiyacınız mı oldu, Derinkuyu’da Taksiye ihtiyacınız mı oldu, Acıgöl’de Taksiye ihtiyacınız mı oldu, Gülşehir’de Taksiye ihtiyacınız mı oldu, Hacıbektaş’ta Taksiye ihtiyacınız mı oldu o halde bizimle iletişime geçin. Taksinizi ayağınıza getirelim.

Günlük Kapadokya Turları, Havaalanı Transferi, Hastane Alım, Bırakım, Forum Kapadokya Taksiniz Selim Seçen ile hizmetinizde.

Selim SEÇEN – Forum Kapadokya Taksi –  0530 885 90 50